Archiwum kategorii: Kuchnia łazienka …

Funkcjonalna kuchnia

Umeblowanie niewielkiej kuchni jest szczególnie trudne głównie ze względu na to, jak wiele różnych narzędzi jest wykorzystywanych przy pracy w kuchni. Przez to naprawdę istotne jest, by było w niej jak najwięcej miejsca na ich przechowanie.

Dlatego też najlepszym pomysłem byłoby wykorzystanie jak największej ilości wiszących szafek. W ten sposób, mamy więcej miejsca na ziemi na sprzęt AGD i blaty. Należy pamiętać, że takie sprzęty jak piekarnik, płytka, lodówka i zlewozmywak zajmują już sporo miejsca, dlatego tym bardziej potrzebne są wiszące szafki, żeby zwolnić miejsce na Czytaj dalej Funkcjonalna kuchnia

Łazienki

Urządzenie łazienki w gustowny i funkcjonalny sposób to nie lada wyzwanie. Jeśli jednak trzymać się paru kluczowych zasad, to piękna i praktyczna łazienka nie jest już tylko marzeniem ściętej głowy.

Przede wszystkim należy pamiętać, że wszystko musi się znajdować w odpowiedniej odległości od siebie – gdy korzystamy z toalety lub myjemy ręce, to nasze nogi nie mogą obijać się o wannę, ani nie powinniśmy musieć ich specjalnie podkurczać.

Ważne jest, aby kaloryfer w łazience nie był tradycyjny, „żeberkowy”, ale „rurkowy”, o poziomych szczebelkach, które równie dobrze mogą być wykorzystane jako suszarka Czytaj dalej Łazienki